INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Chtěli byste se výtvarně projevit, ale zatím se neodvážíte v rámci skupiny lidí v klasickém kurzu? Nebo jen chcete intenzívnější výuku? Právě pro Vás jsou zde individuální lekce! Napište nám, která oblast tvorby Vás zajímá, v čem byste se chtěli zdokovalit a domluvte se s námi na Vašich časových možnostech. V rámci lekce se budeme plně věnovat jen Vám. 

Lekce výtvarných technik kresby, malby, prohloubení znalostí v oblasti architektury a designu nebo přípravu na talentové zkoušky Vám ušijeme na míru.

Za 60 minutovou vyučovací lekci zaplatíte od 700 Kč. Cena se odvíjí dle zvolené techniky a času, který s námi budete chtít strávit.

Art´s Cool! Buďte taky ;-)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurzy kreslení, kurzy malování, kurzy grafiky, kurzy sochařství, kurzy modelování, kurzy mozaiky, šperky ze skla, šperky z drátků. Vernisáže, výstavy, workshopy, dílny, team-building. Pro děti, pro studenty, pro dospělé, pro seniory i pro firmy. Architektura, nejen interiérový design, výtvarné umění napříč obory a generacemi. To vše v centru Brna.

Zapomněli jsme na něco? Existuje kurz, workshop nebo téma, které byste u nás rádi našli? Ozvěte se nám! Uděláme vše proto, abychom Vám Vaše přání splnili :-)

ArtSchool | Art´s Cool! Kotlářská 5 | Brno-Veveří |  info@artschool.cz | www.artschool.cz

Základní informace

datum a čas konání
  1. 1datum a čas konání dohodou
max. účastníků
1

cena
700
od 700 Kč za lekci dle zvolené techniky a času


© Artschool.cz 2012 - 2024|Ateliéry výtvarného umění, architektury a designu pro každého.