ANGLICKÝ KLUB PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Angličtinu už jste se učili, ale vaše znalosti je třeba oprášit. Máte na sebe málo času, protože chcete být se svými dětmi. Chcete jinou nenásilnou formu anglické konverzace, procvičování a porozumění anglického textu. V Anglickém klubu spojíme lekci anglické konverzace pro děti i pro dospělé, trochu gramatiky na přání a hlavně zajímavou četbu a autory.

Cílem klubu je pravidelné setkávání nad literaturou anglicky píšících autorů a konverzace v angličtině s lektorkou. Lekce trvá dvě hodiny, v první části budeme číst úryvek z knihy nebo povídku a překládat si ji, zapisovat si slovíčka a popřípadě probírat gramatické jevy. V druhé části budeme diskutovat o obsahu textu a o autorovi. V případě zájmu můžeme doplnit četbou básní či odborných článků. Kurz probíhá každý týden kromě prázdnin a státních svátků, nelze chodit nepravidelně.

Kurz je určen pro všechny, které zajímá anglický jazyk a literatura.
Děti jakéhokoliv věku se mohou aktivně účastnit a až je to přestane bavit, mohou si v artschool hrát (Lego, Kapla, malování, kreslení, aj.). 

Setkání klubu je jednou týdně celý šk. rok. mimo svátky, každé setkání trvá dvě hodiny.

Členství v klubu dospělý a dítě "zkusím to" 10 lekcí za 2000 Kč
Členství v klubu dospělý a dítě 5 měsíců (20 lekcí) za 3000 Kč
Členství v klubu dospělý a dítě 1 šk. rok (40 lekcí) za 5000 Kč

Máte-li více dětí, počítáme s Vámi :-) Za každého dalšího sourozence od 6 let připočteme 20% z ceny kurzovného. Menší děti jsou zdarma, ale plně v péči rodičů, tak aby v rámci možností nerušily lekci.

Pokud nemáte žádné děti nebo už jsou dospělé a kurz se Vám líbí, jste vítání v klubu, přihlaste se o slevu na kurzovném.

Pro všechny od 6 do 99 let.Základní informace

vedoucí kurzu

Tento kurz již neprobíhá!© Artschool.cz 2012 - 2019|Ateliéry výtvarného umění, architektury a designu pro každého.