LETNÍ ARTSCHOOL PRO DĚTI

Milé děti,

budeme pracovat výtvarnými a divadelními technikami. Vyzkoušíte malbu, kresbu, koláž, muchláž, grafiku, seznámíte se s nejrůznějšími materiály. Poznáte předchůdce dnešních smajlíků - masky, které si vyrobíme z různých materiálů a vdechneme jim život. Výtvarné předměty, masky a hry využijeme k tvorbě krátkých filmů. Zjistíme, jaké příběhy se mezi dnešními fantastickými stvořeními odehrávají, jakými způsoby komunikují, mluví i tančí. Budeme si hrát, povídat i hravě mlčet. Uděláme si naše prázdniny po svém.


Vážení rodiče

vaše děti si vyzkouší rozmanité tvůrčí techniky a současné multidisciplinární umělecké postupy. Společným tématem těchto aktivit bude  komunikace. Děti poznají, jak pracovat se svou pozorností, jak zvládnout trému, jak mohou vědomě pracovat s dechem a s řečí, jak důvěřovat vlastní fantazii a představivosti a jak využít svůj tvůrčí potenciál k sebevyjádření i k projevu na veřejnosti. Seznámí se s neobvyklými místy v Brně a hlavně naberou nové síly, uvolní se. Zase trochu vyzrají, tedy prožijí to, k čemu jsou prázdniny hlavně určeny. Účastníkům dílny se budou věnovat lektoři artschool, profesionální výtvarníci, divadelníci a hudebníci.


Kurz povede výtvarnice, hudebnice a pedagožka Mgr. Martina Trchová, která má zkušenosti s výukou nejen v ČR, ale též ze své dobrovolnické mise v Malém Tibetu v Himaláji.


DENNĚ OD 9 DO 15 HODIN

Základní informace

vedoucí kurzu

Tento kurz již neprobíhá!© Artschool.cz 2012 - 2018|Ateliéry výtvarného umění, architektury a designu pro každého.