KAŽDÝ MŮŽE KRESLIT III

Schopnost vyjadřovat se tvůrčím způsobem/kreslením je přirozená každé lidské bytosti bez rozdílu. Nepotřebujete žádné zvláštní nadání, ani výtvarnou praxi. Staňte se „článkem“, skrze který proudí barevná informace. Pastelka bude vaším „kyvadlem“. Na barevném víkendovém workshopu s automatickou kresbou povzbudím vaši skrytou dovednost malovat automatickou kresbou. Netrapte se tím, jestli „umíte“ nebo „neumíte" kreslit. Celé to tajemství se skrývá v uvolnění, propojení se svou intuicí a radosti z procesu tvorby. Automatická kresba je nádherný způsob sebepoznání. 

Program dvoudenního workshopu:

Den první (rozvrh od 9.00 do 17:00 s přestávkami na občerstvení):

zpomalení, zklidnění, naladění, rozkreslení, abstraktní kresba jedním tahem

Den druhý (rozvrh od 9.00 do 16:00 s přestávkami na občerstvení):

barvy a jejich barevné informace, zaznamenání vibrací slov, vztahů, zdraví, nacítění témat ve dvojici, osvojování dovednosti, tvorba programovaného obrázku

Cena workshopu je 2200 Kč/osobu. Odměna pro lektorku zahrnuje kromě průvodcovství veškeré výtvarné pomůcky a nealko pitný režim. V případě, že chcete malovat svými osvědčenými pastelkami – přineste si svou sadu min. 12 barev. V přestávce na oběd bude možnost koupit si něco venku nebo sníst svačinu z domu. S sebou pohodlné oblečení, podložku pro chvíle relaxace a odvahu otevřít svá srdce.

Zarezervujte si svůj termín prostřednictvím rezervací na webu www.artschool.cz nebo přes email info@jakzitbarevneji.czPočet účastníků je omezený.

Základní informace

vedoucí kurzu

Tento kurz již neprobíhá!



© Artschool.cz 2012 - 2018|Ateliéry výtvarného umění, architektury a designu pro každého.