FIGURÁLNÍ KRESBA

Cílem pravidelného setkávání frekventantů bude snaha o studijní uchopení - znázornění lidské postavy, tzn. její správné usazení do formátu, zachycení proporcí a její lineární vyjádření (lektor seznámí s výrazovými možnostmi tzv. plastické linky). Po zvládnutí siluety figury je možno pokračovat stínováním nebo šrafováním, které se zaměří na iluzivní vyjádření hmotnosti, objemu. Pokročilejší se budou pokoušet o osobitější podání, stylizaci a nadsázku. Je možné použít různé kreslící materiály. Základním výchozím prostředkem bude přírodní uhel, ev. tužka. 

V průběhu kurzu se  budou uskutečňovat malé přehlídky s bilancí a zhodnocením vytvořených prací. 

/ termín

středy 11.9. - 29.1. 18:30-21:00

/ ceník

4090 Kč za 18 lekcí (180 minut) / 300 Kč jednorázová lekce / V ceně jsou veškeré potřebné pomůcky a materiály. Pro více registrací najednou nabízíme množstevní slevu, kontaktujte nás :-)

/ registrace

Svou účast prosím registrujte předem přes tento formulář s uvedením názvu kurzu. Ozveme se Vám zpět a zašleme Vám další informace a pokyny k platbě.

/ praktické

Kurz je vhodný pro všechny zájemce o studium na středních a vysokých školách uměleckého směru, případně pro všechny, kteří si potřebují procvičit základy perspektivy nebo jen tak strávit čtvrteční večer v tvůrčím prostředí našich ateliérů.

/ o lektorovi
doc. akad. mal. Ivan Kříž, letitý pedagog Fakulty výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně, jehož tvorba je uspěšně prezentována na výstavách doma i v zahraničí.   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt:

Figurální kresba Brno artschool.cz Kotlářská 5 602 00 Brno info@artschool.cz +420724345575

Základní informace

datum a čas konání
  1. 1středy 11.9. - 29.1. 18:30-21:00
max. účastníků
0
min. účastníků
0

cena
4090
CENA ZA 18 LEKCÍ (180 min), JEDNORÁZOVÝ VSTUP 300,-


© Artschool.cz 2012|Ateliéry výtvarného umění, architektury a designu pro každého.
vytvořil exarion.cz