arki // první narozeniny

  V neděli 23.11. jsme v Artschool oslavili první narozeniny arki obchůdku. Jsme moc rádi, že jste se za námi zastavili, ochutnali něco z dobrot MFG a případně načerpali inspiraci na Vaše první vánoční dárky, ať už u nás v arki design store, kde máme bohatou nabídku finské Iittaly, skla z Květné, knížek Baobab, tapetLavmi, 3D porcelánových tapet Pirsch, králičích kožíšků, dřevěných prkýnek, skicáků a diářů papelote, fixTouch marker a dalších a dalších věcí, které pro Vás s láskou vybíráme.. čerpat jste mohli také u morrows, pletených wooliere, voňavé naturinky, hraček tojatoy, oveček Beabeokaply, .. které jsme pro Vás pozvali..

    .. a hlavně doufáme, že překvapení, v podobě kouzelně vysmátého divadýlka Aničky s příběhem dědka Všudefouse, Vás zahřálo a pobavilo..

    Pokud Vás něco zaujalo a chtěli by jste se za námi zastavit, jsme pro Vás buď v Artschool na Kotlářské nebo v našem schowroomu v Brně - Bystrci, Nad kašnou 50, po telefonické domluvě. Stavte se za námi na dobrou kávu, třeba ze šálku Iittala..

 

VÍCE FOTEK ZDE: http://magdahajkovaphotography.pixieset.com/arkiprvninarozeniny/
© Artschool.cz 2012 - 2024|Ateliéry výtvarného umění, architektury a designu pro každého.